Marka Şehircilik Mimarlık İnş. San. ve Tic. A.Ş.

Hakkımızda

Hakkımızda

2015 yılında farklı şirketlerde ortak olarak değişik deneyim yıllarına sahip şehir plancıları tarafından mevcut bilgi birikimlerini bir noktada toparlamak ve ilerleyen süreçte uzmanlık alanlarına göre sektöründe marka olmak adına kurulan Marka Şehircilik Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kurucu ortaklarının 15 yılı aşan sektörel tecrübesi ile Konya merkezli olarak hizmet vermektedir. Firma bünyesinde ortak ve çalışan olarak değişik deneyim yıllarına sahip şehir plancısı bulunmakta olup bunun yanı sıra mimarlık, çevre mühendisliği ve enerji verimliliği gibi mesleklerden uzmanlar yer almaktadır. Bunun dışında yapılacak projenin niteliği ve gerektirdiği uzmanlık dalına göre, danışmanlık veya hizmet alımı türünde gerek üniversitelerden, gerekse özel sektörden destek alınmaktadır. 

Marka Şehircilik Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi; Planlama sürecinin bütün aşamalarında gerektiğinde ilgili tüm kamu ve özel sektör uzman kuruluşları ile işbirliği yaparak komple müşavirlik hizmetleri vermektedir. Yapılan projeler tamamen bilgisayar ortamında, CAD tabanlı çizim programları ve gerektiğinde GIS kullanılarak hazırlanmaktadır. 

Saygılarımızla,

Firma YETKİLİSİ
Şehir Plancısı 

Yönetim Kurulu Başkanı 

Münir GÜNAY


Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Yaka Mahallesi, Yaka Caddesi, No: 189/1 Meram/KONYA

0 (332) 353 43 89 - bilgi@markasehircilik.com.tr